Bayilerimiz ve Servislerimizle NG Afyon Güral Hotel'de Buluştuk.

Her yıl gerçekleştirdiğimiz tatil programımızı bu sene NG Afyon Güral Hotel’de gerçekleştirdik.

Reis Akademi İstanbul Reis Shop Toplantıları 2020

Makita El Aletleri Teknik eğitimi için İstanbul ve yakın illerde bulunan bayilerimiz ve servislerimiz ile bir araya geldik. Reis Akademi tarafından 29 Şubat 2020 ve 07 Mart 2020 tarihlerinde düzenlenen Teknik eğitim programı bayilerimiz ve servislerimizin yoğun katılımıyla gerçekleşti.

Reis Akademi Ocak-Şubat Ayı Son Kullanıcı Ziyaretleri

Reis Akademi bünyesinde yer alan REİS AKADEMİ EĞİTİM VE TANITIM EKİBİ, son kullanıcılara yönelik eğitim ve tanıtım çalışmalarına devam ediyor.

Reis Akademi Tanıtım Ekibi Ocak-Şubat Ayı Ziyaretleri

Reis Akademi bünyesinde yer alan REİS AKADEMİ EĞİTİM VE TANITIM EKİBİ, bayilerine yönelik eğitim ve tanıtım çalışmalarına devam ediyor.

Virax İhracat Müdürü Sn.Maurizio Fava'yı Şirketimizde Ağırladık.

Yönetim Kurulu Başkanımız Dursun Topçu, Genel Müdürümüz Başar Demircan ve Marka Yöneticimiz Serdinç Ergen ve Dış Ticaret Yöneticisi Onur Yurteri’nin katıldığı toplantıda, 2020 yılı satış ve pazarlama stratejileri ve pazar payımızın arttırılması için alınacak aksiyonlar üzerinde istişarelerde bulunulmuştur.

EDN İhracat Müdürü Sn.Daniel Kremendahl'yı Şirketimizde Ağırladık.

Genel Müdürümüz Başar Demircan, Marka Yöneticilerimiz Özgür Şener ve Ekrem Ayaz ile Dış Ticaret Yöneticimiz Onur Yurteri’nin katıldığı toplantıda, 2020 yılı satış ve pazarlama stratejileri ve pazar payımızın arttırılması için alınacak aksiyonlar üzerinde istişarelerde bulunulmuştur.

Yetkili Servis Müracaat Formu